Zespół pieśni i tańca "Bratkowie" z Monowic zaprezentował się naszym podopiecznym w tańcu i śpiewie, pokazując że można się wspaniale bawić razem z mieszkańcami naszego domu. Serdecznie dziękujemy.

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.

By stały się źródłem wzmocnienia ducha.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą,

niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Zarząd Fundacji

„Pomnik Hospicjum Miastu Oświęcim”

7 kwietnia w naszym Hospicjum wystąpiły z krótkim programem artystycznym, dzieci z koła wokalnego prowadzonego przez Panią Joannę Rolewską przy Szkole Podstawowej we Włosienicy.

Męski Chór tworzony przez Byłych Wychowanków Salezjańskich po raz kolejny wystąpił w Hospicjum.